Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).
Najpredávanejšie
Výpredaj
 Stereo - Stereo
2,- € bez DPH 50,- CZK 8,- € bez DPH
 3 Of A Kind - Baby Cakes
1,- € bez DPH 25,- CZK 2,- € bez DPH
 Chingy - Balla Baby
1,- € bez DPH 25,- CZK 2,- € bez DPH
 Ignite - A Place Called Home
6,- € bez DPH 150,- CZK 9,- € bez DPH
 Ronan Keating - 10 Years Of Hits
4,- € bez DPH 100,- CZK 12,- € bez DPH
 Darius - Colourblind
1,- € bez DPH 25,- CZK 2,- € bez DPH
Úvod DODANIE TOVARUObjednávka

Objednávka

Po pridaní vybraných produktov do nákupného košíka si môžete jeho stav skontrolovať a to vpravo hore kliknutím na ikonu nákupného koša. Zobrazí sa Vám jeho obsah .


Následne si zvolíte spôsob platby a spôsob dopravy. 


Ďalej vyplníte povinné údaje: Vaše meno a priezvisko, email, telefónne číslo, adresu. Fakturačné údaje, vyplníte len v prípade, že sú iné ako dodacie. Ak ste fyzická alebo právnícka osoba vyplníte aj názov firmy, IČO a DIČ. 


Po vyplnení všetkých potrebných údajov musíte ešte pred odoslaním objednávky zaškrtnúť  políčko na konci objednávky "Súhlasím s obchodnými podmienkami" potom kliknete na "OBJEDNAŤ TOVAR"Tým pádom ste objednávku uzavreli a úspešne odoslali k nám do systému. Takáto objednávka je považovaná za záväznú.

 

O priebehu objednávky Vás budeme informovať e-mailom alebo telefonicky. V prípade akýchkoľvek nejasností nás môžete kedykoľvek kontaktovať na info@cd-bazar.sk alebo telefonicky Po - Pia 10:00 - 18:00.

INFO DODANIE TOVARU KONTAKTCopyright 2014 - 2024 © CD-Bazar.sk