Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).
Najpredávanejšie
Výpredaj
 Darius - Colourblind
1,- € bez DPH 25,- CZK 2,- € bez DPH
 Ronan Keating - 10 Years Of Hits
4,- € bez DPH 100,- CZK 12,- € bez DPH
 Chingy - Balla Baby
1,- € bez DPH 25,- CZK 2,- € bez DPH
 Ignite - A Place Called Home
6,- € bez DPH 150,- CZK 9,- € bez DPH
 3 Of A Kind - Baby Cakes
1,- € bez DPH 25,- CZK 2,- € bez DPH
 Stereo - Stereo
2,- € bez DPH 50,- CZK 8,- € bez DPH
Úvod Ako nakupovať?

Ako nakupovať?

Milí zákazníci,

 

nakupovanie v našom e-shope je naozaj jednoduché, napriek tomu si dovolíme Vám ponúknuť stručný návod.


Registrácia v našom e-shope CD-Bazar.sk NIE JE nutná, takže nákupiť môžete kľudne aj bez nej. Avšak registrovaní zákazníci majú výhody a zľavy, o ktoré sú neregistrovaní zákazníci ukratení. Prehľad zliav nájdete v sekcii zľavy a darčeky.    


Registráciu je možné uskutočniť dvomi spôsobmi a to kliknutím vpravo hore na ikonu "Registrácia", kde vyplníte všetky potrebné údaje označené hviezdičkou a na konci môžete zaškrtnúť políčko "Súhlasím so zasielaním informačných e-mailov", následne kliknete na "Registrovať". Automaticky Vám bude vygenerované dočasné heslo, ktoré bude zaslané na Váš kontaktný e-mail. Po prihlásení sa na Váš účet, si môžete heslo kedykoľvek zmeniť v sekcii "Registračné údaje".

 

Druhú možnosť máte pri vytváraní elektronickej objednávky, kde na jej konci zvolíte záložku "Nový zákazník" ešte pred samotným odoslaním objednávky. Vyplníte všetky potrebné údaje označené hviezdičkou, zadáte Vaše prihlasovacie meno a heslo. Objednávku už teraz môžete odoslať. Automaticky Vám bude vygenerované dočasné heslo, ktoré bude následne zaslané na Váš kontaktný e-mail. Po prihlásení sa na Váš účet, si môžete heslo kedykoľvek zmeniť v sekcii "Zmena hesla".


Vytvorenie elektronickej objednávky: po pridaní vybraných produktov do nákupného košíka si môžete jeho stav skontrolovať a to vpravo hore kliknutím na ikonu nákupného koša. Zobrazí sa Vám jeho obsah.


Následne si zvolíte spôsob platby a spôsob dopravy. 


Ďalej vyplníte povinné údaje: Vaše meno a priezvisko, email, telefónne číslo, adresu. Fakturačné údaje, vyplníte len v prípade, že sú iné ako dodacie. Ak ste fyzická alebo právnícka osoba vyplníte aj názov firmy, IČO a DIČ. 


Po vyplnení všetkých potrebných údajov musíte ešte pred odoslaním objednávky zaškrtnúť  políčko na konci objednávky "Súhlasím s obchodnými podmienkami" potom kliknete na "OBJEDNAŤ TOVAR"Tým pádom ste objednávku uzavreli a úspešne odoslali k nám do systému. Takáto objednávka je považovaná za záväznú.


O priebehu objednávky Vás budeme informovať e-mailom alebo telefonicky.


V prípade akýchkoľvek nejasností nás samozrejme môžete kedykoľvek kontaktovať na info@cd-bazar.sk alebo telefonicky Po - Pia 09:00 - 17:00.


Ak ste na našom e-shope nenašli titul, ktorý hľadáte, a ktorý sa už prakticky v rámci ČR a SR nedá zohnať, tak práve pre Vás je určená sekcia "WISHLIST" - Zháňam CD. Tu nám môžete poslať Vaše požiadavky na takéto tituly a my sa Vám ich pokúsime zohnať v zahraničí. Následne Vás budeme kontaktovať, či sa nám daný titul podarilo zohnať, v akom je stave, koľko by to trvalo kým by ste ho dostali a koniec koncov koľko by to stálo.  


Prajeme Vám príjemný nákup!

INFO DODANIE TOVARU KONTAKTCopyright 2014 - 2024 © CD-Bazar.sk