Úvod Ako nakupovať?Doprava a dodanie tovaru

Termín dodania

CD-Bazar.sk sa zaväzuje dodať kupujúcemu objednaný tovar najneskôr do 30 dní od dátumu prijatia objednávky.


Tovar, ktorý máme na našom sklade odosielame prakticky ihneď (do 24 hod.) po prijatí objednávky do systému.

 

Dodanie tovaru sa uskutočňuje počas pracovných dní od 8:00 do 18:00. O presnom dni odoslania tovaru Vás informujeme e-mailom alebo telefonicky. Spravidla je dodacia lehota do 2 – 3 pracovných dní, avšak v prípade zásielky zaslanej I. triedou sa pošta zaväzuje doručiť zásielku do nasledujúceho dňa – platí pre zásielky v rámci Slovenska, pre zásielky do Českej republiky sa dodanie uskutoční do 2 - 6 pracovných dní, v závislosti od vybraného spôsobu doručenia (1.trieda, kuriér).

 

Pri dodaní starších CD/DVD titulov, ktoré nemáme skladom a špeciálnych titulov na zákazku/objednávku ("WISHLIST") si vyhradzujeme právo na predĺženie dodacích lehôt!

 

V prípade, že by sme Vám objednaný tovar z akéhokoľvek dôvodu nemohli odoslať, resp. dodať, upovedomíme Vás o tom ihneď prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky.

CD-Bazar.sk nezodpovedá za oneskorenú dodávku tovaru zavinenú Slovenskou poštou, prípadne udaním nesprávnej adresy kupujúceho.

 

Formu dodania tovaru a spôsob platby si kupujúci vyberie pri objednávaní tovaru označením zvolenej možnosti v elektronickej objednávke.

INFO DODANIE TOVARU KONTAKTCopyright 2014 - 2020 © CD-Bazar.sk