Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).
Najpredávanejšie
Výpredaj
 Chingy - Balla Baby
1,- € bez DPH 25,- CZK 2,- € bez DPH
 Ignite - A Place Called Home
6,- € bez DPH 150,- CZK 9,- € bez DPH
 Stereo - Stereo
2,- € bez DPH 50,- CZK 8,- € bez DPH
 3 Of A Kind - Baby Cakes
1,- € bez DPH 25,- CZK 2,- € bez DPH
 Darius - Colourblind
1,- € bez DPH 25,- CZK 2,- € bez DPH
Úvod DODANIE TOVARUDoprava a dodanie tovaru

Doprava a dodanie tovaru

Tovar, ktorý máme na našom sklade odosielame ihneď (do 24 hod.) po prijatí objednávky do systému.


CD-Bazar.sk sa zaväzuje dodať kupujúcemu objednaný tovar najneskôr do 30 dní od dátumu prijatia objednávky.


Dodanie tovaru sa uskutočňuje počas pracovných dní od 8:00 do 18:00. O presnom dni odoslania Vami objednaného tovaru Vás informujeme e-mailom alebo telefonicky. Spravidla je dodacia lehota do 2 – 3 pracovných dní, avšak v prípade zásielky zaslanej I. triedou sa pošta zaväzuje doručiť zásielku do nasledujúceho dňa – platí pre zásielky v rámci Slovenska, pre zásielky do Českej republiky sa dodanie uskutoční do 2 - 6 pracovných dní, v závislosti od vybraného spôsobu doručenia (1.trieda, 2.trieda, kuriér).

 

Pri dodaní starších CD titulov, ktoré nemáme skladom a špeciálnych titulov na zákazku / objednávku (z kategórie "WISHLIST") si vyhradzujeme právo na predĺženie dodacích lehôt!

 

V prípade, že by sme Vám objednaný tovar z akéhokoľvek dôvodu nemohli odoslať, resp. dodať, upovedomíme Vás o tom ihneď prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky.

CD-Bazar.sk nezodpovedá za oneskorenú dodávku tovaru zavinenú Slovenskou poštou, prípadne udaním nesprávnej adresy kupujúceho.


Formu dodania tovaru a spôsob platby si kupujúci vyberie pri objednávaní tovaru označením zvolenej možnosti v elektronickej objednávke.

INFO DODANIE TOVARU KONTAKTCopyright 2014 - 2024 © CD-Bazar.sk