Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).
Najpredávanejšie
Výpredaj
 3 Of A Kind - Baby Cakes
1,- € bez DPH 25,- CZK 2,- € bez DPH
 Ignite - A Place Called Home
6,- € bez DPH 150,- CZK 9,- € bez DPH
 Darius - Colourblind
1,- € bez DPH 25,- CZK 2,- € bez DPH
 Stereo - Stereo
2,- € bez DPH 50,- CZK 8,- € bez DPH
 Chingy - Balla Baby
1,- € bez DPH 25,- CZK 2,- € bez DPH
Úvod Ako nakupovať?Registrácia

Registrácia

Registrácia v našom e-shope CD-Bazar.sk nie je nutná, takže nákupiť môžete kľudne aj bez nej.

 

Len pre zaregistrovaných zákazníkov máme výhody a zľavy, o ktoré sú neregistrovaní zákazníci ukratení! Viac info nájdete v sekcii ZĽAVY A DARČEKY.

 

Registráciu je možné uskutočniť dvomi spôsobmi a to kliknutím vpravo hore na ikonu "Registrácia", kde vyplníte všetky potrebné údaje označené hviezdičkou a na konci môžete zaškrtnúť políčko "Súhlasím so zasielaním informačných e-mailov", následne kliknete na "Registrovať". Automaticky Vám bude vygenerované dočasné heslo, ktoré bude zaslané na Váš kontaktný e-mail. Po prihlásení sa na Váš účet, si môžete heslo kedykoľvek zmeniť v sekcii "Registračné údaje".

 

Druhú možnosť máte pri vytváraní elektronickej objednávky, kde na jej konci zvolíte záložku "Nový zákazník" ešte pred samotným odoslaním objednávky. Vyplníte všetky potrebné údaje označené hviezdičkou, zadáte Vaše prihlasovacie meno a heslo. Objednávku už teraz môžete odoslať. Automaticky Vám bude vygenerované dočasné heslo, ktoré bude následne zaslané na Váš kontaktný e-mail. Po prihlásení sa na Váš účet, si môžete heslo kedykoľvek zmeniť v sekcii "Zmena hesla".

INFO DODANIE TOVARU KONTAKTCopyright 2014 - 2024 © CD-Bazar.sk